11 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
+380675727811
+380675727811
+380 (67) 572-78-11
+380 (95) 387-50-82
+380 (67) 574-79-03
Директор
Колор

Правила повернення і відшкодування

Просимо вас уважно оформляти замовлення!

Правила повернення фарб, декоративних штукатурок і іншої продукції нашого інтернет-магазину.

 • Колерованный товар обміну та поверненню не підлягає (див. нижче). При відмові від кольорової продукції її вартість стягується в повному обсязі.
 • Якщо ви з якоїсь причини відмовляється від покупки в момент отримання замовлення з доставкою, вартість доставки оплачується в повному розмірі покупцем.
 • Якщо ви не можете отримати замовлення у вибране вами час, заздалегідь зв'яжіться з менеджером по телефону +38 (067) 572 78 11 і узгодьте інший час доставки.

Ми діємо відповідно до законодавства України.

 • У відповідності зі статтею «Про захист прав споживачів», Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар у продавця, у якого цей товар був придбаний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації. Споживач має право на обмін непродовольчого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.
 • Разом з тим затверджено Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну на аналогічний товар інших розміру, форми, габариту, фасону, забарвлення або комплектації, згідно з яким товари побутової хімії, пестициди і агрохімікати поверненню та обміну не підлягають.
 • На підставі Правил продажу окремих видів товару, до товарів побутової хімії відносять клеї, лаки, фарба та інша лакофарбова продукція.

Таким чином, фарба та інша лакофарбова продукція належної якості поверненню і обміну не підлягає.

Як довго з моменту покупки приймаються запити про повернення ?

 • В день звернення (крім встановлених вихідних днів державних свят).

Коли покупцеві будуть повернуті кошти ?

 • У разі надання неякісного товару або обміну протягом 14 днів, кошти будуть відшкодовані, тим же способом, як і при початковій оплаті товару або за особистим домовленостям.

---------------------------------------------------

Просимо вас уважно оформляти замовлення!

Правила повернення фарб, декоративних штукатурок і іншої продукції нашого інтернет-магазину.

 • Кольорової товар обміну та поверненню не підлягає (див. Нижче). При відмові від кольорової продукції її вартість стягується в повному обсязі.
 • Якщо ви з якоїсь причини відмовляєтеся від покупки в момент отримання замовлення з доставкою, вартість доставки оплачується в повному розмірі покупцем.
 • Якщо ви не можете отримати замовлення у вибране вами годину, заздалегідь зв'язку яжіться з менеджером по телефону +38 (067) 572 78 11 та узгодьте інший час доставки.

Ми діємо відповідно до законодавства України.

 • Відповідно до статті «Про захист прав споживачів», Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар у продавця, у якого цей товар був придбаний, якщо вказаний товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації. Споживач має право на обмін непродовольчого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня його покупки.
 • Разом з тім затверджено Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну на аналогічний товар інших розміру, форми, габариту, фасону, забарвлення або комплектації, відповідно до якого товари побутової хімії, пестициди і агрохімікати поверненню та обміну не підлягають.
 • На підставі Правил продажу окремих видів товару, до товарів побутової хімії відносяться клеї, лаки, фарба й інша лакофарбова продукція.

Таким чином, фарба й інша лакофарбова продукція належної якості поверненню та обміну не підлягає.

Як довго з моменту покупки приймаються запити про повернення?

 • У день звернення (крім встановлених вихідних днів та державних свят).

Коли покупцеві будуть повернені кошти?

 • У разі надання неякісного товару або обміну протягом 14 днів, кошти будуть відшкодовані, тім же способом, як і при первинній оплаті товару або за особистим домовленостям.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner