11 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Колор
+380675727811
+380 (67) 572-78-11
+380 (95) 387-50-82
+380 (67) 574-79-03

10 помилок при фарбуванні які потрібно уникнути

10 помилок при фарбуванні які потрібно уникнути

 

Накрити плівкою меблі
Немає підготовки

Зробіть невелику підготовчу роботу. Зрештою, це позбавить вас від головного болю і зайвої прибирання. Щоб уникнути крапель і бризок, накрийте підлогу і меблі плівкою. Оберніть дверні ручки скотчем. Зніміть фурнітуру розетки і перемикачів. Додаткові поради див. У розділі «Підготовка до фарбування».

 

Заклеїти периметр малярською стрічкою
Не використовувати малярську стрічку

Заклеювання стрічкою гарантує, що у вас будуть чисті краю і полірована поверхня. Переконайтеся, що ви щільно заклеїли стрічку навколо плінтусів і вікон, щоб запобігти патьоки. Видаліть стрічку до того, як фарба повністю висохне. Якщо почекати, засохла фарба може відшаруватися.

Помийте поверхню
Не зачистити стіни

Ви коли-небудь закінчували фарбувати і помічали, що прилипли до стін частинки пилу або волосся? Або ви виявляєте ділянки, які виглядають хвилястими? Ви можете запобігти цьому, очистивши стіни перед тим, як приступити до фарбування. Спочатку пропилососьте стіни. Потім змішайте 3,5 літра теплої води з двома склянками оцту і промийте їх ганчіркою. Пам'ятайте про кутах і плінтусах.

Увага! Природно перед фарбуванням, обов'язково необхідно прибрати залишки: старих шпалер, пилу, сміття, та якщо є технічні рекомендації то і залишки минулих лакофарбових покриттів.
Мало фарби
Купити мало фарби

Ви тільки що закінчили фарбувати третю стіну і знаходитеся на фінішній прямій, але банку з фарбою закінчується. Ніхто не хоче бігти в магазин посеред робочого процесу і забруднений фарбою. Зніміть мірки і правильно оціните обсяг. Один літр фарби зазвичай покриває 6-7 м2. Потім додайте додаткову інформацію до своїх розрахунках для майбутніх доробок. Скористайтеся калькулятором фарби, щоб оцінити, скільки фарби і грунтовки вам знадобиться для вашого проекту за забарвленням.

Додаток. Також непогано придбати всю фарбу в першу поїздку, якщо ви остаточно визначилися з кольором, тому що колір може трохи відрізнятися, якщо він буде змішаний в різний час.
Кисточа
Використання неправильної кисті

Використовуйте відповідну кисть для вашої роботи. Для латексної фарби вам знадобиться кисть з синтетичної щетиною (нейлон / поліестер). Для олійних фарб використовуйте щітку з натуральною щетиною. Якість також є ключем до хорошого застосування. Ви купуєте хорошу фарбу, тому витратите трохи більше на хороші кисті. Ознайомтеся з нашим Керівництвом з купівлі інструментів для малювання, яке допоможе вам вибрати правильну кисть.

Приватний будинок
Не звертати увагу на погоду
Якщо ви виконуєте проект з фарбування фасаду, переконайтеся, що ви перевірили рівень вологості, перш ніж приступити до роботи. Висока вологість може уповільнити висихання фарб на водній основі. Якщо буде дійсно волого, почекайте день або два.
Фарба не адгезує
Використовувати неправильну фарбу
Ви готові перекрити існуючу фарбу на стіні. Вам потрібно знати, з чим ви працюєте. Була поверхня оброблена формулою на масляній основі? Якщо ви спробуєте нанести на неї латексну фарбу, вона потріскається і відшарується. У цьому випадку перед нанесенням нової фарби необхідно прибрати фарбу на масляній основі. Якщо ви не впевнені, подивіться, яка у вас фарба масляна або латексна! або візьміть зразок старої фарби у магазин і запитайте кого-небудь у відділі фарб.
Праймер
Не використовувати ґрунт

Не пропустіть грунтовку. Грунтовка забезпечує хороше зчеплення фарби з поверхнею, створюючи красиву обробку. Це також допоможе виділити фактичний колір, який ви обрали. А тепер, коли фарба і грунтовка об'єднані в одну банку, пропустити цей крок дійсно немає виправдання. Керівництво по купівлі грунтовки

Примітка: фарба-грунт краще всього підходить для пофарбованих поверхонь. Якщо ви працюєте з новим гіпсокартоном або деревом, використовуйте традиційну грунтовку, а потім зафарбуйте її.
Перевитрата фарби
Змочіть пензель
Не занурюйте кисть в банку повністю. Просто мокнитк кисть на третину. Ви не будете капати і прибирати надлишки з кисті, а так само витрачати багато фарби.
Не наносити другий шар, на висохлу поверхню
Не чекати висихання шару
Якщо ви нанесете другий шар занадто швидко, це може призвести до відшаровування фарби або появи видимих мазків пензля, що зіпсує всю вашу роботу. Дотримуйтесь інструкцій на банку з фарбою щодо часу висихання між шарами. Якщо ви не впевнені у часі висихання, почекайте ± 10 годин.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner