Кошик
12 відгуків
Колор
+380 (67) 572-78-11
+380 (95) 387-50-82
+380 (67) 574-79-03

Чому ви повинен використовувати ґрунтовку?

Чому ви повинен використовувати ґрунтовку?

Чому ви повинен використовувати ґрунтовку?
Праймери призначений для:

Допоможіть забезпечити однорідну забарвлення.
Позбавтеся від плям від отвердителей, води, жиру, які можуть просочитися через верхнє покриття.
Поліпшите адгезію верхнього шару, щоб фарба прослужила довше і виглядала краще.

Вибір правильного праймера
Не всі грунти однакові. Щоб вирішити спільні проблеми з фарбуванням, виберіть кращу ґрунтовку для фарби. Якщо ваша покрасочная робота пов'язана з внутрішнім і зовнішнім виглядом, можна використовувати ґрунтовку для внутрішніх / зовнішніх робіт. В іншому випадку використовуйте окремі грунтовки, призначені для використання всередині або поза приміщеннями. Вибір грунтовки для внутрішньої фарби залежить від поверхні, що фарбується і типу фарби.

Зовнішні грунтовки більш довговічні, ніж внутрішні, тому кращий зовнішній грунт - це той, який захищає поверхні від цвілі і зводить до мінімуму розтріскування і ерозію.

деревина

Якщо ваша деревина не пофарбована, використовуйте високоякісну латексну ґрунтовку або ґрунтовку на масляній основі. Якщо у вас є забарвлене дерево або ви фарбуєте червоне дерево або кедр, використовуйте ґрунтовку, що блокує плями.

фарбоване дерево

Якщо ваша фарба в дуже хорошому стані, грунтовка може не знадобитися. Однак, якщо у вас є незахищене дерево, малювання або потріскана фарба, використовуйте ґрунтовку на масляній основі. Перед нанесенням грунтовки соскребите якомога більше відколів фарби і змийте. (Той факт, що ви використовуєте грунтовку, не означає, що вам слід відмовлятися від підготовки поверхні.)

Або.

Використовуйте якісну грунтовку на латексній або масляній основі. Відшліфуйте і соскребите якомога більше фарби. Коли ви почнете помічати нові деревні волокна, починайте грунтування.

Розчин блок

Перед фарбуванням заповніть свіжу поверхню блоковим наповнювачем. При перефарбування соскребите відшаровується або фарбу, що відшаровується і покрийте латексної фарбою. Використовуйте наповнювач для блоків тільки в тому випадку, якщо фарба повністю прибрана.

Алюміній і оцинкована сталь

Якщо ваша поверхню заіржавіла, видаліть іржу і нанесіть корозійно-стійку ґрунтовку на латексній або масляній основі. Якщо поверхня нова і не схильна до іржі, можна наносити якісну латексну фарбу без грунтовки.

Ггрунтовка для гіпсокартону

Краща грунтовка для гіпсокартону - це латексна грунтовка. Не використовуйте ґрунтовку на масляній основі, якщо ви не наклеюєте шпалери або не заблоковано пляма. Грунтовки на масляній основі піднімають структуру гіпсокартону і роблять поверхню нерівною.

Краща пляма-блокуюча грунтовка

Мел, вода, дим і жир можуть просочуватися крізь верхнє покриття. Загрунтуйте ці ділянки, яка блокує або прибирає плями. Вибір кращої пятновиводящих грунтовки залежить від поверхні і плям, які вам потрібно прибрати. Засоби для виведення плям на масляній основі найкраще працюють з плямами від води і для точкового грунтування. Латексні пятновиводящих грунти краще працюють на великих площах і краще тримаються на зовнішніх поверхнях. Пігментований праймер з шелаку добре захищає від диму і кіптяви, а також від запаху у вбиральнях.

блискучі поверхні

Адгезійні грунтовки будуть прилипати до скла, плитки та раніше пофарбованих поверхонь. Використовуйте клеять грунти тільки для внутрішніх поверхонь. Вони мають тенденцію до розтріскування при певному впливі.


темна фарба

Щоб приховати наявну темну фарбу, може знадобитися кілька шарів фарби. Краща грунтовка для покриття темної фарби залежить від кінцевого результату, якого ви хочете добитися. Якщо ви збираєтеся пофарбувати стіни в світлий колір, скористайтеся білої грунтовкою. Якщо ви хочете, щоб базове покриття було схоже на остаточний колір вашої стіни, використовуйте тонированную ґрунтовку або додайте фарбу до білої грунтовки.

Склади «фарба-грунтовка в одному» найкраще підходять для наступних проектів:

1) Раніше пофарбовані поверхні, які не є глянцевими;
2) залатати поверхні або ділянки, покриті шпаклювальними матеріалами;
3) Перехід між квітами;
4) Перукарські внутрішніх поверхонь в хорошому стані;
5) Перукарські обшивки вікон, шаф і дверей;
6) Фарбування нового гіпсокартону без покриття;
7) Раніше пофарбований метал в хорошому стані.

Вам потрібно знати, який тип фарби у вас є, перш ніж починати забарвлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner